KONST / Oljemålningar / Bonad 10414066
nr 1041 4066
Bonad
Blekinge, 1800-tal, 120x98 ca, ej ramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 30 maj 2016
kl 19:30:12
30/5 19:07:25
- Klassiska